اپلیکیشن آموزشی دانـــا؛ دانیایی از آموختنی‌ها

جامع‌ترین برنامه کاربردی آموزش همراه در ایران که دانش آموزان، دانشجویان و تمامی فعالان حوزه آموزش را قادر می‌سازد تا در هر زمان و مکان با دسترسی به باکیفیت‌ترین منابع و دوره‌های آموزش مجازی، بهترین اساتید و موسسات آموزشی را همواره در کنار خود داشته باشند.

دریافت نسخه اندروید ورود به نسخه آنلاین

مشاهده دوره های آموزشی

دوره‌های MBB، ICDL، TOFEL، IELTS و ... دوره آموزش آنلاین مورد علاقه خود را که از یک سری ویدئوی آموزشی، فایل جزوه‌های مربوط و آزمون چند‌گزینه‌ای تشکیل شده است بیابید.

مشاهده اطلاعات و ثبت‌نام در دوره

هر لحظه فرصتی برای یادگیری دوره‌های الکترونیکی دانا از ویدئوهای آموزشی، جزوه‌‌ و آزمون چند‌گزینه‌ای تشکیل شده‌اند و در هر زمان و هر کجا می‌توانید با استفاده از تبلت یا موبایلتان به آنها دسترسی داشته باشید.

گزارش میزان پیشرفت و روند یادگیری

جزئیات روند یادگیری در دسترس شما گزارش میزان پیشرفت شما در دوره‌های آموزشی، توسط برنامه آموزش همراه ایرانسل تهیه و به شما ارائه می‌شود تا همیشه از جزئیات وضعیت آموزشی خود مطلع باشید.

آزمون

برگزاری آزمون در زمان دلخواه شما پس از اتمام آموزش الکترونیکی، با شرکت در آزمون‌ مربوط به دوره آموزشی خود، از نقاط قوت و ضعفتان آگاه شوید.

دریافت مدرک معتبر

دریافت مدرک معتبر دانا به شما امکان می‌دهد در صورت تمایل مدرک آنلاین معتبر هم از موسسه آموزشی مربوط دریافت کنید.

ارتباط با ما

در صورت تمایل به گسترش و معرفی دوره‌های آموزشی خود در نرم افزار کاربردی دانا، می‌توانید درخواست خود را از طریق پست الکترونیکیdana@mtnirancell.ir با ما در میان گذاشته و بعد از انجام مراحل فنی و حقوقی، اطلاعات و جزئیات برنامه دوره آموزشی خود را از طریق «دانا» با مخاطبین به اشتراک بگذارید و شرکت در دوره‌های آنلاین را برای آنها ممکن سازید.

* نام و نام خانوادگی * پست الکترونیکی
متن پیام

همین حالا « دانــــــــا » را دریافت کنید :

QR Code فوق را جهت دانلود اسکن نمایید


تمام حقوق برای ایرانسل محفوظ است